Skål Ingeborg Lundin, Orrefors, höjd ca 13cm, Ø17,5cm, signerad Orrefors D 3994-131, repor på undersida Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240514.A36302 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:21:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 299 kr |
7/5 23:25:02 | madamflod | 150 kr |